KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Affisch 16592098
nr 1659 2098
Lars Jonsson
(f. 1952), Sverige
Affisch, Litografisk, "Paintures aquarelles bessins". Signerad. Bladets mått: 62x47 cm, yttermått inklusive ram: 80x62
Kondition: skadat glas
Lars Jonsson, svensk bildkonstnär född 1952, .
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 18 november 2024
kl 20:13:32
700 kr
800 kr
900 kr
18 nov