KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Affisch 16592098

nr 1659 2098

Lars Jonsson

(f. 1952), Sverige

Affisch, Litografisk, "Paintures aquarelles bessins". Signerad. Bladets mått: 62x47 cm, yttermått inklusive ram: 80x62

Kondition: skadat glas

Lars Jonsson, svensk bildkonstnär född 1952, .

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 18 november 2024
kl 20:13:32

  • Tema
  • 18 nov

Lars Jonsson

Läs mer om Lars Jonsson